Haber Detayı
23 Ekim 2018 - Salı 12:45
 
Hamzaoğlu: Fenerbahçeʹde böyle bir düşünce varsa mutlu olurum
SPOR Haberi
Hamzaoğlu: Fenerbahçeʹde böyle bir düşünce varsa mutlu olurum

Galatasarayʹın eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Beyaz TVʹde yayınlanan Derin Futbol programına açıklamalar yaptı.  
İşte Hamza Hamzaoğluʹnun açıklamaları;
 
ˮFenerbahçeʹden resmi teklif almadım. Fenerbahçe camiasında böyle bir düşünce varsa mutlu olurum. Ama Galatasaray ile özdeşleşmiş biriyim. Normal şartlarda her takımı çalıştırmam gerek ama şartları göz önünde bulundurmalıyım.ˮ
 
ˮONLARI ÜZMEK İSTEMEMˮ
 
Galatasarayʹda bana gönül vermiş birçok insan var. Galatasarayʹdan ayrıldığımda çok üzülen insan vardı. Fenerbahçeʹye giderek onları üzmek istemem.
 
ˮFENERBAHÇE HER ZAMAN LAZIMˮ
 
Bana göre bir değişim yaşıyor Fenerbahçe. Bu değişimler de zor olur, sancılı olur. Biraz sabırlı ve anlayışlı olmak gerekir diye düşünüyorum. Sadece Cocuʹya bağlamak doğru değil. Umarım eski günlerine dönerler çünkü Fenerbahçe her zaman lazım.
 
ˮFENERBAHÇEʹYİ TUTUYORDUMˮ
 
Çocukken herkes bir takım tutuyor. Ben de Fenerbahçeʹyi tutuyordum. Bunu inkar edecek halim yok. Galatasaraylı taraftarların, bunu anlayışla karşıladığı için tebrik ediyorum. Ama sonra Galatasarayʹa geldim ve orada yaşadıklarımdan sonra benim gönlümde Galatasaray yer etti.
 
ˮHER TAKIMI ÇALIŞTIRMALIYIM AMA...ˮ
 
Teknik direktör olarak her takımı çalıştırabilmem lazım ancak Türkiyeʹde böyle değil. Fenerbahçeʹyi çalıştırırsam Galatasaraylı taraftarlar üzülecek. Onları üzmek istemem. Bir taraf, oraya gidip başarı yakalamak istiyor. Şu an için mümkün değil. İnşallah hoca değiştirmeye gerek kalmadan eski günlerine dönerler. Olmazsa da Fenerbahçeʹnin içinde çok değerli hocalar da var.
Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Akif Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı