Haber Detayı
09 Eylül 2018 - Pazar 00:08
 
Nafakayı kesip bir daha evlenmeye kalkan adama düğünde davetsiz misafir
YAŞAM Haberi
Nafakayı kesip bir daha evlenmeye kalkan adama düğünde davetsiz misafir

Antalyaʹda araç kiralama şirketi sahibi Mert T., 4 yıl evli kaldığı ve bugün 15 yaşında bir kızı bulunan eşinden ayrıldıktan sonra Semra Ç. ile evlendi. Semra Ç. ile de 7 yıl evli kalan Mert T., bir çocuk sahibi daha oldu.

 

Mert T. ayrıldığı ikinci eşinden olan ve bugün 6 yaşına gelen çocuğuna her ay ödediği 1500 TL nafakayı, iddiaya göre 3 yıl önce kesti. Ödenmeyen nafaka miktarı, faizsiz 50 bin TL’ye ulaştı.Semra Ç., eski eşinin bugün yeniden dünya evine gireceğini öğrenince dün avukatıyla icra dairesine giderek haciz işlemi başlattı. Antalya 16’ncı İcra Dairesi, düğünün yapılacağı ilçenin emniyet müdürlüğüne bir yazı yazarak, alacaklı vekilin talebi gereği düğün esnasında takılacak takı para ve değerli eşyaların haczi için belirtilen adreste güvenliğin sağlanmasını istedi.Düğünde haciz memurları da olacak.

 

Bugün saat 18.30’da Antalya’da düğünün yapılacağı söz konusu adrese polis eşliğinde hacze gidecek icra memurları, damada ve geline takılacak para, takı gibi değerli eşyalara el koyacak. Mert T.’nin ise haczin durdurulmasını talep ettiği, bu talebin reddedildiği öğrenildi. k

Kaynak: (YŞ) - Yeni Şafak Editör: Akif Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı